16. 7. 2018

Výsledky

Dětské kategorie

Děti I (200 m) – kluci

1. Marek Zapletal
2. Petr Rozkošný
3. Jaromír Kunc

Děti I (200 m) – holky

1. Viola Jančušová
2. Ema Lišková
3. Laura Nevěčná

Děti II (500 m) – kluci

1. Filip Hladký
2. Jakub Obr
3. Mikuláš Huryta

Děti II (500 m) – holky

1. Natálie Skálová
2. Eliška Knotková
3. Tereza Rozkošná

Děti III (1000 m) – kluci

1. Lukáš Topolánek
2. –
3. –

Děti III (1000 m) – holky

1. Nela Dlouhá
2. Nela Kučerová
3. Anna Kučerová

Family Tandem

1. Nela a Ivo Dlouzí
2. Laura a Milan Nevěční
3. Tomáš Vala a Julija Prejsová

Délka trati 5 km

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Jiří Huťka Řečkovice M 00:23:25
2. Lubomír Petruš ethic-sport.cz M 00:23:28
3. Karel Kugler M 00:26:21
4. Milan Nevěčný Brno-Lesná M40 00:27:01
5. Ivan Skoták M 00:27:27
6. Tomáš Rybář Blansko M 00:28:09
7. Mája Straková Blansko Ž 00:29:04
8. Michal Havlík BKB M 00:29:40
9. Marek Knotek M 00:30:50
10. Ivo Dlouhý SK Druhý dech M40 00:31:00
11. Jan Zelda BKB M 00:32:11
12. Klára Vácová BKB Ž 00:32:18
13. Miroslav Černý Vonotoňákpude M 00:32:21
14. Julija Prejsová BKB Ž40 00:32:23
15. Eliška Votýpková Ž 00:32:27
16. Eliška Vladíková BKB Ž 00:34:25
17. Jiří Václavík BKB M40 00:36:00
18. Mikuláš Huryta M 00:39:49
18. Lukáš Topolánek M 00:39:49
20. Jan Kugler M 00:39:50
21. Adriana Dlouhá SK Druhý dech Ž40 00:41:14
22. Kateřina Janků BKB Ž40 00:42:06
23. Zdeňka Fránková Fast and Light Blansko Ž 00:43:35
24. Kateřina Vojtěchová Zlín Ž 00:43:58


Délka trati 5 km – muži

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Jiří Huťka Řečkovice M 00:23:25
2. Lubomír Petruš ethic-sport.cz M 00:23:28
3. Karel Kugler M 00:26:21
4. Milan Nevěčný Brno-Lesná M40 00:27:01
5. Ivan Skoták M 00:27:27
6. Tomáš Rybář Blansko M 00:28:09
7. Michal Havlík BKB M 00:29:40
8. Marek Knotek M 00:30:50
9. Ivo Dlouhý SK Druhý dech M40 00:31:00
10. Jan Zelda BKB M 00:32:11
11. Miroslav Černý Vonotoňákpude M 00:32:21
12. Jiří Václavík BKB M40 00:36:00
13. Mikuláš Huryta M 00:39:49
13. Lukáš Topolánek M 00:39:49
15. Jan Kugler M 00:39:50


Délka trati 5 km – muži 40

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Milan Nevěčný Brno-Lesná M40 00:27:01
2. Ivo Dlouhý SK Druhý dech M40 00:31:00
3. Jiří Václavík BKB M40 00:36:00


Délka trati 5 km – ženy

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Mája Straková Blansko Ž 00:29:04
2. Klára Vácová BKB Ž 00:32:18
3. Julija Prejsová BKB Ž40 00:32:23
4. Eliška Votýpková Ž 00:32:27
5. Eliška Vladíková BKB Ž 00:34:25
6. Adriana Dlouhá SK Druhý dech Ž40 00:41:14
7. Kateřina Janků BKB Ž40 00:42:06
8. Zdeňka Fránková Fast and Light Blansko Ž 00:43:35
9. Kateřina Vojtěchová Zlín Ž 00:43:58


Délka trati 5 km – ženy 40

 

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Julija Prejsová BKB Ž40 00:32:23
2. Adriana Dlouhá SK Druhý dech Ž40 00:41:14
3. Kateřina Janků BKB Ž40 00:42:06


Délka trati 10 km

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Rostislav Pukl VSK Univerzita Brno M 00:44:35
2. Martin Mokrý RunSport Team M 00:45:06
3. Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno M 00:45:11
4. Juraj Plekanec M 00:46:12
5. Vojtěch Krakovič Fast and Light Blansko M 00:47:03
6. Patrícia Puklová CMP Trail Team Ž 00:48:02
7. Pavel Vrtík M40 00:48:53
8. Ondřej Güttner BKB M 00:49:19
9. Robert Dubjel M 00:49:47
10. Lenka Bémová Ž 00:49:53
11. Jakub Navrátil AD team M 00:50:31
12. Roman Brázdil M 00:51:11
13. Jakub Hanák Plant Powered Runners M 00:51:42
14. Ondřej Snášil GABONi M40 00:52:15
15. Ondřej Kalivoda M 00:55:48
16. Petr Škrob Kuřim M40 00:56:12
17. Ondřej Skoba Mistři slabé vůle M40 00:57:31
18. David Jánský M 00:59:04
19. Matúš Hubcej Brno M 00:59:18
20. Jiří Kosina Fast and Light M 00:59:30
21. Lucie Borkovcová Ž 01:02:43
22. Roman Kresta Orel Brno Židenice M40 01:03:20
23. Lucie Mádrová Ž40 01:03:27
24. Václav Chochola M 01:03:55
25. Andrej Szombath M 01:05:53
26. Jose Lopez M40 01:06:15
27. Ladislav Huryta BC U Křížku M40 01:08:38
28. Lenka Hauserová Brno-Líšeň Ž40 01:09:05
29. Alena Kunčarová Brno Ž40 01:10:12
30. Lubomír Topolánek BC U Křížku M40 01:10:37
31. Pavla Neckářová Ž 01:11:12
32. Jan Neckář M 01:11:14
33. Diana Bonczar Brno Ž 01:12:38
34. Jana Škrobová Kuřim Ž40 01:13:39
35. Leona Křikavová Brno Ž40 01:19:02
35. Zuzana Urbanová Ž 01:19:02
37. Kristína Beníčková Ž 01:22:10
Jáchym Huryta BC U Křížku M


Délka trati 10 km – muži

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Rostislav Pukl VSK Univerzita Brno M 00:44:35
2. Martin Mokrý RunSport Team M 00:45:06
3. Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno M 00:45:11
4. Juraj Plekanec M 00:46:12
5. Vojtěch Krakovič Fast and Light Blansko M 00:47:03
6. Pavel Vrtík M40 00:48:53
7. Ondřej Güttner BKB M 00:49:19
8. Robert Dubjel M 00:49:47
9. Jakub Navrátil AD team M 00:50:31
10. Roman Brázdil M 00:51:11
11. Jakub Hanák Plant Powered Runners M 00:51:42
12. Ondřej Snášil GABONi M40 00:52:15
13. Ondřej Kalivoda M 00:55:48
14. Petr Škrob Kuřim M40 00:56:12
15. Ondřej Skoba Mistři slabé vůle M40 00:57:31
16. David Jánský M 00:59:04
17. Matúš Hubcej Brno M 00:59:18
18. Jiří Kosina Fast and Light Blansko M 00:59:30
19. Roman Kresta Orel Brno Židenice M40 01:03:20
20. Václav Chochola M 01:03:55
21. Andrej Szombath M 01:05:53
22. Jose Lopez M40 01:06:15
23. Ladislav Huryta BC U Křížku M40 01:08:38
24. Lubomír Topolánek BC U Křížku M40 01:10:37
25. Jan Neckář M 01:11:14
–. Jáchym Huryta BC U Křížku M


Délka trati 10 km – muži 40

Omlouváme se Ondřeji Snášilovi za chybu (nebyl vyhlášen na stupních vítězů) a dodatečně mu gratulujeme!

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Pavel Vrtík M40 00:48:53
2. Ondřej Snášil GABONi M40 00:52:15
3. Petr Škrob Kuřim M40 00:56:12
4. Ondřej Skoba Mistři slabé vůle M40 00:57:31
5. Roman Kresta Orel Brno Židenice M40 01:03:20
6. Jose Lopez M40 01:06:15
7. Ladislav Huryta BC U Křížku M40 01:08:38
8. Lubomír Topolánek BC U Křížku M40 01:10:37


Délka trati 10 km – ženy

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Patrícia Puklová CMP Trail Team Ž 00:48:02
2. Lenka Bémová Ž 00:49:53
3. Lucie Borkovcová Ž 01:02:43
4. Lucie Mádrová Ž40 01:03:27
5. Lenka Hauserová Brno-Líšeň Ž40 01:09:05
6. Alena Kunčarová Brno Ž40 01:10:12
7. Pavla Neckářová Ž 01:11:12
8. Diana Bonczar Brno Ž 01:12:38
9. Jana Škrobová Kuřim Ž40 01:13:39
10. Leona Křikavová Brno Ž40 01:19:02
10. Zuzana Urbanová Ž 01:19:02
12. Kristína Beníčková Ž 01:22:10


Délka trati 10 km – ženy 40

Omlouváme se Lucii Mádrové a dodatečně jí blahopřejeme k 1. místu!

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Lucie Mádrová Ž40 01:03:27
2. Lenka Hauserová Brno-Líšeň Ž40 01:09:05
3. Alena Kunčarová Brno Ž40 01:10:12
4. Jana Škrobová Kuřim Ž40 01:13:39
5. Leona Křikavová Brno Ž40 01:19:02


Nordic Walking

Pořadí Jméno a příjmení Název týmu / město Kategorie Čas
1. Radka Hájková chodec.com NW 00:45:02
2. Martin Hájek Brno NW 00:45:25
3. Marína Hrozinová chodec.com NW 00:45:36
4. Emil Metela chodec.com NW 00:53:55
5. Martina Šimoníková Brno NW 00:53:58
6. Marcela Hurytová BC U Křížku NW 00:53:59
7. Simona Hrozinová chodec.com NW 00:55:20
8. Libuše Kouřilová Bežecký klub Brno NW 01:01:40
8. Jana Runštuková BKB NW 01:01:40
8. František Špaček Běžecký klub Brno NW 01:01:40